Prádlo » Plavky » dámské plavky jednodílné

Zobrazení produktů: tabulkové / podrobné / detailní
 Značka Model Popis Cena Kusy
+She Ashley monokiny She
Ashley monokiny She
Plavky typu monokiny Ashley She s pruhy. Jednodílné plavky zdobí průstřihy na bocích a v prostřední linii. Odkrývá tak cíleně ladné ženské křivky a nechává zakryto, co má být. Monokiny se svým střihem blíží k modelům bikin. Kompozice černé plavkoviny s různě rozloženými pruhy a sítí na košíčcích. Mezi vyztuženými košíčky je vložena korálková ozdoba. Zavazování za krkem a na zádech.
1.222,–

+She Plavky Ashley She zebra
Plavky Ashley She zebra
Plavky typu monokiny Ashley She. Jednodílné plavky zdobí průstřihy na bocích a v prostřední linii. Odkrývá tak cíleně ladné ženské křivky a nechává zakryto, co má být. Monokiny se svým střihem blíží k modelům bikin. Motiv zebry se nachází jen na části plavek, kombinuje se s černou plavkovinou. Mezi vyztuženými košíčky je vložena korálková ozdoba. Zavazování za krkem a na zádech.
1.222,–

+She Plavky Ismena She
Plavky Ismena She
Jednodílné plavky Ismena She s růžovými akcenty. Černá látka pokrývá oblast poprsí, druhý typ látky s geometrickým mnohobarevným vzorem. Ve střední linii se nachází malý svůdný průstřih. Zavazování za krkem a na zádech. Oblast poprsí zpevněno měkkým vyztužením. Zdobení pomocí malých černých broušených kamínků.
1.204,–

+She Susana jednodílné plavky She
Susana jednodílné plavky She
Dámské jednodílné plavky Susana She v bokovém střihu. Oblast poprsí zakrývá barevná plavkovina s geometrickým motivem. Hlavní látka v čokoládově hnědém odstínu. Mezi košíčky se nachází ozdoba v podobě broušeného kamínku jantarového zbarvení. Podprsenka skrývá vyjímatelné push-up vycpávky. Plavky na zavazování.
1.094,–


  info@novepradlo.cz
 

tvorba www stránek » intencio s.r.o. NovePradlo.cz je součástí nákupní galerie spokojene.cz