Prádlo » Pánské spodní prádlo

Zobrazení produktů: tabulkové / podrobné / detailní
 Značka Model Popis Cena Kusy
+Benefit Triko Parys
Triko Parys
Pánské pohodlné triko s krátkým rukávem v módním proužku . Triko je vyrobené z jemného mikrovlákna, díky kterému si zachová svou barevnost a vzhled i po mnohonásobném vyprání.
369,–

+Benefit Boxerky Parys
Boxerky Parys
Pánské pohodlné boxerky klasického střihu v módním proužku . Slipy jsou vyrobené z jemného mikrovlákna, díky kterému si zachovají svou barevnost a vzhled i po mnohonásobném vyprání.
209,–

+Benefit Slipy Parys
Slipy Parys
Pánské pohodlné slipy klasického střihu v módním proužku . Slipy jsou vyrobené z jemného mikrovlákna, díky kterému si zachovají svou barevnost a vzhled i po mnohonásobném vyprání.
199,–

+BRUBECK TA00336 BASIC TANK nátělníky
TA00336 BASIC TANK nátělníky
Pohodlný nátělník pro aktivní muže. Je vyrobena z bavlny bezešvou technologií. Skvěle sedí na těle a rychle odvádí pot. 86% bavlna, 9% polyamid, 5% elastan
320,–

+BRUBECK SL00068 TANK nátělníky
SL00068 TANK nátělníky
Pohodlný nátělník SL00068 TANK BRUBECK  bez rukávů pro aktivní muže. Je vyrobena z bavlny bezešvou technologií. Skvěle sedí na těle a rychle odvádí pot. 86% bavlna, 9% polyamid, 5% elastan
320,–

+BRUBECK BX00501 BOXER boxerky
BX00501 BOXER boxerky
Bezešvé pánské boxerky BRUBECK z BX00501 BOXER z příjemné bavlny. Rychle odvádějí pot z těla. Dostupné v barvě bílá a černá.
217,–

+Sesto Senso Pánské boxerky na tělo DUO
Pánské boxerky na tělo DUO
Odvážný a moderní střih. Mix barev. Plna svoboda pohybu. Ploché švy zdůrazňují sportovní styl pro maximální komfort nošení. Materiálové složení: 95procent bavlna, 5procent elastan.
209,–

+Sesto Senso Boxerky Sesto Senso Solar
Boxerky Sesto Senso Solar
Bezešvé pánské boxerky, nejnovější technologie - bez bočních švů a gumičky v pasu, jedinečný komfort bez omezení, měkké, dokonalé přizpůsobivé.
220,–

+Sesto Senso Slipy Wild Cat
Slipy Wild Cat
Sportovní střih, anatomický tvar a komfort při nošení. Přidaná lycra do bavlny garantuje měkkost a trvanlivost materiálu. Slipy jsou ozdobeny gumou s logem firmy. Materiálové složení: 95procent bavlna, 5procent elastan.
139,–

+Sesto Senso Slipy Puma
Slipy Puma
Slipy z nejnovější kolekce pánského spodního prádla. Sportovní střih je ideální pro aktivní muže. Anatomické střihy garantují skutečný komfort a přidaná lycra zvyšuje měkkost a trvanlivost bavlny. Materiálové složení: 95procent bavlna, 5procent elastan.
160,–

+Zaffe Boxerky ZM001B
Boxerky ZM001B
Pánské boxerky s kratší nohavičkou. Ploché švy podtrhují sportovní styl a perfektní zpracování zajišťuje nejvyšší komfort nošení. Vysoká kvalita materiálu a anatomicky dobré ušití zaručuje dlouhodobé udržení tvaru.
179,–

+Zaffe Boxerky ZM005B
Boxerky ZM005B
Pánské boxerky s kratší nohavičkou. Ploché švy podtrhují sportovní styl a perfektní zpracování zajišťuje nejvyšší komfort nošení. Vysoká kvalita materiálu a anatomicky dobré ušití zaručuje dlouhodobé udržení tvaru. Na boku je nápis ZAFE.
169,–

+Zaffe Boxerky ZM007B
Boxerky ZM007B
Pánské boxerky s kratší nohavičkou. Ploché švy podtrhují sportovní styl a perfektní zpracování zajišťuje nejvyšší komfort nošení. Vysoká kvalita materiálu a anatomicky dobré ušití zaručuje dlouhodobé udržení tvaru. Boxerky mají v pase ozdobnou gumu s logem firky "ZAFE". Na bocích je ozdobný potisk.
169,–

+Zaffe Boxerky ZM002B
Boxerky ZM002B
Pánské boxerky s nohavičkou. Ploché švy podtrhují sportovní styl a perfektní zpracování zajišťuje nejvyšší komfort nošení. Vysoká kvalita materiálu a anatomicky dobré ušití zaručuje dlouhodobé udržení tvaru. Boky zdobí barevná aplikace.
169,–

+Zaffe Boxerky ZM003B
Boxerky ZM003B
Pánské boxerky s nohavičkou. Ploché švy podtrhují sportovní styl a perfektní zpracování zajišťuje nejvyšší komfort nošení. Vysoká kvalita materiálu a anatomicky dobré ušití zaručuje dlouhodobé udržení tvaru.
169,–

+Zaffe Boxerky ZB001B
Boxerky ZB001B
Chlapecké boxerky módního střihu zaručují plnou spokojenost uživatele při nošení. Příjemný bavlněný materiál zaručuje pohodlné nošení. Boxerky zdobí potisk.
99,–

+Zaffe Boxerky ZB002B
Boxerky ZB002B
Chlapecké boxerky módního střihu zaručují plnou spokojenost uživatele při nošení. Příjemný bavlněný materiál zaručuje pohodlné nošení. Boxerky zdobí potisk v podobě čísla a textu. V pase mají ozdobnou gumu s nápisem firmy "ZAFE".
109,–

+Zaffe Slipy ZB002S
Slipy ZB002S
Chlapecké slipy klasického střihu zaručují plnou spokojenost uživatele při nošení. Příjemný bavlněný materiál zaručuje comfort. Slipy zdobí potisk v podobě delfína.
59,–

+Zaffe Slipy ZB003S
Slipy ZB003S
Chlapecké slipy klasického střihu zaručují plnou spokojenost uživatele při nošení. Slipy zdobí potisk v podobě nápisu.
59,–

+Zaffe Boxerky ZB004B
Boxerky ZB004B
Chlapecké boxerky módního střihu zaručují plnou spokojenost uživatele při nošení. Příjemný bavlněný materiál. Boxerky mají v pase gumu zdobenou logem "ZAFE".
99,–

+Zaffe Boxerky ZB004T
Boxerky ZB004T
Chlapecké boxerky módního střihu zaručují plnou spokojenost uživatele při nošení. Příjemný bavlněný materiál. Boxerky zdobí potisk a vpředu drobný knoflík.
89,–

+Zaffe Boxerky ZB005B
Boxerky ZB005B
Chlapecké boxerky módního střihu zaručují plnou spokojenost uživatele při nošení. Příjemný bavlněný materiál. Boxerky zdobí potisk.
79,–

+Zaffe Boxerky ZB006B
Boxerky ZB006B
Chlapecké boxerky módního střihu zaručují plnou spokojenost uživatele při nošení. Příjemný bavlněný materiál. Boxerky mají v pase ozdobnou gumu s nápisem firmy "ZAFE".
99,–


  info@novepradlo.cz
 

tvorba www stránek » intencio s.r.o. NovePradlo.cz je součástí nákupní galerie spokojene.cz