Prádlo » Doplňky » punčochy

Zobrazení produktů: tabulkové / podrobné / detailní
 Značka Model Popis Cena Kusy
+Gatta Punčochy Venus na podvazkový pás
Punčochy Venus na podvazkový pás
Dámské punčochy z příze typu Lycra ovinutá polyamidovým hedvábím (satin sheer). Matné. V horní části je našita ozdobná krajka. Vhodné k podvazkovému pásu.20 den. Materiálové složení: 82procent polyamid, 18procent lycra.
169,–

+Gatta Punčochy Venus na podvazkový pás bílé
Punčochy Venus na podvazkový pás bílé
Dámské punčochy z příze typu Lycra ovinutá polyamidovým hedvábím (satin sheer). Matné. V horní části je našita ozdobná krajka. Vhodné k podvazkovému pásu.20 den. Bílá barva - Bianco. Materiálové složení: 82procent polyamid, 18procent lycra.
169,–

+Gatta Margherita síťkované punčochy samodržící
Margherita síťkované punčochy samodržící
Samodržící punčochy Margherita s vzorem síťky - typ kabaretní. Materiál Lycra. V horní části je došita pružná krajka. Materiálové složení: 86procent polyamid, 14procent lycra.
179,–

+Gatta Margherita bílé síťkované punčochy samodržící
Margherita bílé síťkované punčochy samodržící
Samodržící punčochy Margherita s vzorem síťky - typ kabaretní. Materiál Lycra. V horní části je došita pružná krajka. Barva Bílá. Dostupné také v černé. Materiálové složení: 86procent polyamid, 14procent lycra.
179,–

+Gatta Mariette 05 Fantasia punčochy
Mariette 05 Fantasia punčochy
Dámské samodržící punčochy Gatta, bezešvé, pohodlné s perfektním přilnutím k nohám. Materiálové složení: 91procent polyamid, 9procent elastan.
199,–

+Gatta Mariette 04 Gatta punčochy
Mariette 04 Gatta punčochy
Samodržící punčochy Gatta - bezešvé s perfektním přilnutí k nohám. Materiálové složení: 91procent polyamid, 9procent elastan.
199,–

+Gatta Mariette 06 Gatta samodržící
Mariette 06 Gatta samodržící
Skvěle padnoucí samodržící punčochy Mariette typu seamless - bezešvé. Výjimečně pohodlné, bez kompresního účinku, s perfektním přilnutím k nohám. Materiálové složení: 91procent polyamid, 9procent elastan.
220,–

+Gatta Mariette 02 punčochy
Mariette 02 punčochy
Samodržící dámské punčochy Mariette typu seamless - bezešvé. Vyjímečně pohodlné, bez kompresního účinku, ideálně přiléhající k nohám. Materiálové složení: 91procent polyamid, 9procent elastan.
179,–

+Gatta Punčocháče Tully
Punčocháče Tully
Dámské punčocháče se vzorem z příze typu elastan, matné, bez vyznačeného sedu. V módní šedivé barvě se vzorem korálů po stranách a dalšími třpytivými detaily tvořené všitým metalizovaným vláknem. Materiálové složení: 92procent polyamid, 7procent elastan, 1procent metalické vlákno.
220,–


  info@novepradlo.cz
 

tvorba www stránek » intencio s.r.o. NovePradlo.cz je součástí nákupní galerie spokojene.cz